Dzisiaj umrzesz Ty: premiera thrillera dla młodzieży

Dzisiaj umrzesz ty to tytuł nowego thrillera dla młodzieży autorstwa Sue Wallman. Przeczytajcie o szczegółach dzisiejszej premiery.

Dzisiaj umrzesz ty to tytuł nowego thrillera dla młodzieży autorstwa Sue Wallman. Przeczytajcie o szczegółach dzisiejszej premiery.

Sue Wallman to autorka znana w Polsce z książek Kłamstwo minionego lata i Zobacz, jak oni kłamią. Trzecią jej powieścią wydaną w Polsce jest Dzisiaj umrzesz Ty  - thriller psychologiczny dla młodzieży. Jest to historia nastoletniej Leah, która wraz z przyjaciółmi bawi się w przewidywanie przyszłości. Jednakże z pozoru niewinna gra zaczyna mieć śmiertelnie poważne konsekwencje.

Dzisiaj umrzesz ty ukazało się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa. Powieść Sue Wallman liczy 272 stron, a jej cena to 29,90 zł. 

Poniżej możecie obejrzeć okładkę, a także przeczytać opis Dzisiaj umrzesz ty:

Dziś umrzesz ty - okładkaŹródło: Zielona Sowa

Leah, jak zawsze, okres noworoczny spędza wraz z rodziną w starym wiejskim domku, w którym świętuje Nowym Rok wraz ze swoimi kuzynkami Ivy i Poppy oraz przyjacielem Jakobem. Każdego roku znikają z oczu dorosłych i zaszywają się na strychu, gdzie bawią się w przewidywanie przyszłości. Tym razem jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem… Niewinna zabawa zamienia się w realne niebezpieczeństwo. Przyjaciele odkrywają, że dom, w którym się znajdują, ma mroczną przeszłość, a w pobliskim ogrodzie zostaje odnalezione ciało nastolatki… Leah powoli zaczyna odkrywać, o co chodzi w tej tajemnicy, a niepokojące wydarzenia, które zaczynają się dziać, okazują się być tym, co wywróżyła sobie podczas zabawy w poprzednim roku. Jeśli nie będzie uważna, wydarzenia z przeszłości mogą się powtórzyć, a ten Nowy Rok może być jej ostatnim…

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV