Przeczytaj w weekend

Fear the Walking Dead – kolejne zdjęcia promujące 5. sezon

Fear the Walking Dead powraca z 5. sezonem. Czas na kolejną porcję zdjęć promocyjnych z nowej odsłony serialu.

Fear the Walking Dead powraca z 5. sezonem. Czas na kolejną porcję zdjęć promocyjnych z nowej odsłony serialu.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Fear the Walking Dead to spin-off The Walking Dead, który - podobnie jak oryginalna produkcja AMC - rozgrywa się w świecie opanowanym przez zombie. Jednocześnie jest to prequel historii opowiadanej w TWD.

W sieci od jakiegoś czasu pojawiają się różne materiały promujące nadchodzący 5. sezon. Dostaliśmy kolejną porcję zdjęć, które przedstawiają nam znajome twarze, ale też nowych bohaterów. Zobaczcie sami:

Fear the Walking Dead: 5. sezon pojawi się na amerykańskich ekranach 2 czerwca 2019 roku.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV