Figurantka – data premiery 7. sezonu. Producent o serialu

W USA odbył się panel TCA serialu Figurantka. Wiemy, kiedy premiera 7. sezonu.

W USA odbył się panel TCA serialu Figurantka. Wiemy, kiedy premiera 7. sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Figurantka powróci z 7. sezonem, który będzie zakończeniem opowiadanej historii. HBO ustaliło datę premiery światowej na 31 marca. Tradycyjnie w Polsce odcinek pojawi się dzień później.

Podczas panelu na TCA producent wykonawczy Dave Mandel wyjaśnił, że stworzyli tyle odcinków, aby zakończyć historię. HBO dało im pełną swobodę na to, jak chcą to osiągnąć. Dlatego sezon ma tylko 7 odcinków, a nie 10 tak jak poprzednie. Obiecuje on, że będą to szalone i dynamiczne odcinki. Sądzi nawet, że jest w nich materiału na więcej odcinków skondensowanego w siedmiu. Innymi słowy mamy spodziewać się dobrego tempa i braku zapychaczy.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV