Przeczytaj w weekend

Flash - tytuł odcinka nawiązuje do crossoveru? Nowa postać w serialu

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat 6. sezonu serialu Flash - wygląda na to, że Caitlin Snow będzie w nim przeżywać miłosne uniesienia.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat 6. sezonu serialu Flash - wygląda na to, że Caitlin Snow będzie w nim przeżywać miłosne uniesienia.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  the cw 

W miniony piątek Grant Gustin, odtwórca roli tytułowego bohatera w serialu Flash, zamieścił w sieci zdjęcie z czytania scenariuszów poszczególnych odcinków przez członków obsady. Po powiększeniu fotografii skryptu możemy wyczytać tytuł drugiego odcinka 6. sezonu - brzmi on A Flash of the Lightning. Komiksowi fani doskonale wiedzą, że jest to jednocześnie tytuł jednego z zeszytów wchodzących w skład komiksu Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. To w nim Barry Allen poświęcił sam siebie, by ratować całe uniwersum - nie jest więc wykluczone, że ta odsłona serii w pewien sposób ustawi podwaliny pod to, co zobaczymy w tegorocznym crossoverze. 

Instafot. Instagram/Grant Gustin

Jak donosi z kolei portal TV Line, w obsadzie 6. sezonu ma pojawić się nowy aktor. Sportretuje on "dziwaka w kontaktach towarzyskich, czarnoskórego geniusza w dziedzinie matematyki, który nieco obsesyjnie podchodzi do kwestii kosmitów i ich technologii". Dziennikarze serwisu informują również, że postać ta będzie potencjalnym obiektem westchnień Caitlin Snow. 

Więcej informacji na temat kolejnej odsłony serii powinniśmy poznać w trakcie tegorocznego Comic-Conu w San Diego. 

Źródło: TVLine / zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV