Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Frostpunk trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One

Polski Frostpunk ma zadebiutować na konsolach jeszcze tego lata.

Polski Frostpunk ma zadebiutować na konsolach jeszcze tego lata.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Frostpunk to udana produkcja od deweloperów z polskiego 11bit Studios. Gra łączy elementy zarządzania postapokaliptycznym miastem z trudnymi wyborami moralnymi, które mają wpływ na przebieg rozgrywki. Tytuł ten zadebiutował w kwietniu 2018 roku na pecetach i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w mediach - jego średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 84/100.

Poinformowano, że Frostpunk trafi na PlayStation 4 i Xbox One z dopiskiem Console Edition. Wersja ta ma zawierać też zmodyfikowany interfejs i sterowanie, co ma umożliwić komfortową rozgrywkę na konsolach. Wydanie to ma zadebiutować latem tego roku, ale dokładnej daty premiery nie podano.

Źródło: youtube.com / fot. 11bit Studios

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV