Gotham – Batman został pokazany dziennikarzom

Batman pojawi się w Gotham. Ten fakt był zapowiadany od bardzo dawna. Podczas panelu serialu na TCA zebrani mogli zobaczyć, jak wygląda.

Batman pojawi się w Gotham. Ten fakt był zapowiadany od bardzo dawna. Podczas panelu serialu na TCA zebrani mogli zobaczyć, jak wygląda.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  gotham 

Gotham w finałowym sezonie pokaże koniec przemiany młodego Bruce'a Wayne'a w Mrocznego Rycerza. Twórcy od samego początku zapowiadali, że jeśli dane będzie im skończyć serial, tak właśnie to zrobią.

Podzcas panelu na TCA dziennikarze zobaczyli zwiastun ostatnich odcinków, w którym znalazła się scena z Batmanem. W pełnym kostiumie rodem z komiksów. Nie wyjawiono, jak dokładnie ma on wyglądać.

Mrocznego Rycerza zobaczymy w ostatnich dwóch odcinkach po przeskoku w czasie. W kostiumie będzie kaskader, a na zbliżeniach zobaczymy młodego David Mazouz w masce Batmana. Tak właśnie to wyjaśnili producenci podczas panelu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV