Harley Quinn została nowym Robinem. Batman już ma jej dosyć

W komiksie Harley Quinn #58 tytułowa bohaterka i Batman połączyli siły, aby wspólnie walczyć ze złem.

W komiksie Harley Quinn #58 tytułowa bohaterka i Batman połączyli siły, aby wspólnie walczyć ze złem.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

W ostatnim czasie wiele dzieje się w życiu komiksowej Harley Quinn. Najpierw u jej matki zdiagnozowano raka, później na nowo wypłynęła kwestia dawnego uczucia do Jokera. Teraz zaś antybohaterka otrzymała szansę zostania... nową kosmiczną boginią, ale by tak się stało, najpierw będzie musiała udowodnić, że jest godna tego miana. Obrót spraw popchnął Harley w niespodziewanym kierunku - jej partnerem w walce ze złem został Batman. Oboje będą musieli rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw dokonywanych przez obdarzonego nadprzyrodzonymi mocami zabójcę. Sęk w tym, że Quinn od samego początku zaczęła sprawiać kłopoty wychowawcze, które Mrocznego Rycerza solidnie rozsierdziły. Zobaczcie sami:

Opisujący całą historię zeszyt Harley Quinn #58 trafi na amerykański rynek w najbliższą środę. Można go zamówić w tym miejscu.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV