Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gra o tron 8 - premierowy odcinek finałowego sezonu ocenzurowany w Chinach

Okazuje się, że pierwszy odcinek 8. sezonu Gry o tron był skrócony o kilka minut w chińskiej wersji.

Okazuje się, że pierwszy odcinek 8. sezonu Gry o tron był skrócony o kilka minut w chińskiej wersji.

Gra o tron powróciła w ubiegłą niedzielę z finałowym, 8. sezonem. Jednak jak się okazuje chińscy fani serialu obejrzeli ocenzurowany odcinek. Jak podaje raport CNN HBO usunęło 6 minut z epizodu zanim ten został przesłany do Tencent, serwisu, który posiada wyłączne prawa do produkcji w Chinach. Wycięte sceny zawierały rozmowę Bronna z trzema prostytutkami, sekwencję brutalnej śmierci zadanej toporem i jeden wulgaryzm.

Chińscy fani serialu postanowili wyładować swoją frustrację na portalu społecznościowym Weibo, pisząc między innymi to, że i tak będą musieli pobrać z Internetu nieocenzurowaną wersję odcinka, mimo, że wykupili abonament na Tencent.

Gra o tron powróci z kolejnym odcinkiem w Polsce już w poniedziałek.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV