Gra o tron s08e02 - Emilia Clarke o reakcji Daenerys

Gra o tron pokazała ważną scenę z Daenerys, która dowiedziała się spoilerowych informacji. Emilia Clarke skomentowała te wydarzenia.

Gra o tron pokazała ważną scenę z Daenerys, która dowiedziała się spoilerowych informacji. Emilia Clarke skomentowała te wydarzenia.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron w 2. odcinku 8. sezonu doczekała się sceny, w której Jon Snow wyznał Daenerys prawdę o swoim pochodzeniu. O tym, że tak naprawdę jest Aegonem Targaryenem.

Dla Daenerys najważniejszy jest fakt, że Jon Snow jako ostatni męski potomek Targaryenow ma większe prawa do Żelaznego Tronu niż ona. Dla Jona jednak ważniejszym problemem jest fakt, że jest spokrewniony z osobą, którą kocha. Pamiętamy, że w rozmowie z Samem wspominał, że nie zależy mu na władzy.

- Kwestia pokrewieństwa dla Daenerys jest czymś normalnym. Bez problemu mogłaby poślubić swojego brata. To nie jest problem dla niej, tylko dla Jona. Głównym problemem są prawa do tronu, na które moja postać pracowała całe swoje życie - mówi Clarke.

Podkreśla, że to był cel Dany od kiedy się narodziła. Wiele poświęciła i teraz, gdy jest bliższa Żelaznego Tronu niż kiedykolwiek, ta informacja staje się dla niej kłopotem. Scenarzysta Bryan Cogman wyjaśnia, że reakcja Dany zaskoczyła Snowa.

Nic nie zdradzili na temat tego, jak to może się rozegrać w przyszłości.

nullfot. materiały prasowe

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV