Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Grammy 2019: Czarna Pantera i Hugh Jackman z nagrodami

Wczoraj przyznano nagrody muzyczne Grammy 2019. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Czarna Pantera, Hugh Jackman, Bradley Cooper i Lady Gaga.

Wczoraj przyznano nagrody muzyczne Grammy 2019. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Czarna Pantera, Hugh Jackman, Bradley Cooper i Lady Gaga.

Grammy to jedne z najważniejszych nagród w świecie przemysłu muzycznego. Wczoraj przyznano wyróżnienia w edycji 2019; za najlepszą piosenkę uznano This is America Childisha Gambino (znanego szerzej jako Donald Glover). Na liście laureatów znaleźli się również m.in. film Czarna Pantera i Hugh Jackman. Dwie statuetki zdobyła z kolei Lady Gaga, w tym jedną razem z Bradley Cooper za utwór Shallow z produkcji Narodziny gwiazdy. Oto nagrodzeni w kategoriach związanych z kinem:

  • Najlepsze wykonanie w duecie/zespole: Lady Gaga i Bradley Cooper - Narodziny gwiazdy
  • Najlepsza ilustracyjna ścieżka muzyczna w medium wizualnym: Czarna Pantera
  • Najlepsza kompilacyjna ścieżka muzyczna w medium wizualnym: Król rozrywki
  • Najlepsze wykonanie - Rap: Kendrick Lamar, Jay Rock, Future i James Blake - King's Dead z filmu Czarna Pantera oraz Anderson Paak - Bubbling
  • Najlepsza piosenka napisana specjalnie dla medium wizualnego - Shallow
  • Najlepszy film muzyczny - Quincy

Pełną listę laureatów znajdziecie zaś tutaj.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV