Gwiezdne Wojny 9 - zwiastun ze znakomitą oglądalnością. Imponujący wynik

Gwiezdne Wojny 9, znany pod oficjalnym tytułem Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker, zadebiutuje jeszcze w tym roku. Pierwszy zwiastun zanotował znakomitą oglądalność w serwisie YouTube.

Gwiezdne Wojny 9, znany pod oficjalnym tytułem Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker, zadebiutuje jeszcze w tym roku. Pierwszy zwiastun zanotował znakomitą oglądalność w serwisie YouTube.

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker to nadchodząca finałowa część trylogii Disneya. Pierwszy zwiastun produkcji trafił do sieci jakiś czas temu i spotkał się z olbrzymim entuzjazmem ze strony fanów. Dziś natomiast znane są wyniki oglądalności klipu - dane zagranicznych portali jednoznacznie wskazują na to, że zwiastun Gwiezdnych Wojen 9 cieszy się wielką popularnością.

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery klipu, wyświetlono go aż 111 mln razy. Jest to wynik o 20 mln wyświetleń większy niż wynik poprzedniego filmu z tej serii, Gwiezdne wojny: ostatni Jedi i jednocześnie ponad dwa razy większy niż wynik z pierwszej doby zwiastuna filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - wygląda na to, że to właśnie na Epizod IX fani czekają najbardziej.

Jeśli zaś chodzi o inne głośne premiery i popularność ich zwiastunów, Gwiezdne Wojny ustępują jednak Marvelowi - zwiastun nowego filmu MCU, Avengers: Koniec gry, w ciągu pierwszych 24 godzin obejrzano 289 mln razy. Lepiej poradził sobie także pierwszy trailer Króla Lwa, który przy premierze wyświetlono 224 mln razy.

Dla przypomnienia - zwiastun filmu Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker można obejrzeć poniżej. Premiera w grudniu tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV