Przeczytaj w weekend

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy nominowane do Critics Choice

Critics Choice Awards to jedna z najbardziej cenionych nagród filmowych na świecie. Dziennikarze decydują się poza kolejnością nominować Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy w kategorii najlepszy film.

Critics Choice Awards to jedna z najbardziej cenionych nagród filmowych na świecie. Dziennikarze decydują się poza kolejnością nominować Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy w kategorii najlepszy film.

Broadcast Film Critics Assocation, czyli organizacja zrzeszająca dziennikarzy filmowych z USA zdecydowała się dodać poza kolejnością do nominacji film Star Wars: The Force Awakens. Nie mogli zrobić tego normalnie, gdyż Disney z uwagi na trzymanie tajemnicy, nie przygotował wcześniej pokazu dla dziennikarzy amerykańskich. Kiedy już obejrzeli go i zachwycili się, zdecydowali zorganizować specjalne referendum, dzięki któremu zadecydują, czy ten film powinien być nominowany w kategorii najlepszy film roku. Tak też zrobili i nominowali go.

Czytaj także: Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy biją rekordy. Avatar zagrożony

Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz od 2000 roku, kiedy w podobnych okolicznościach dziennikarze zdecydowali się nominować film Cast Away. Takim sposobem w kategorii najlepszy film roku walczy 11 tytułów.

Nagrody zostaną rozdane 17 stycznia 2016 roku.

Banner - Star Wars

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV