Huawei uruchomi oficjalny sklep internetowy

Już od 19 września miłośnicy Huawei będą mogli zakupić sprzęt tej firmy w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl. Firma przygotowała dla pierwszych klientów szereg promocji.

Już od 19 września miłośnicy Huawei będą mogli zakupić sprzęt tej firmy w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl. Firma przygotowała dla pierwszych klientów szereg promocji.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski
Tagi:  Huawei 

Po otwarciu pierwszego salonu firmowego w warszawskiej Arkadii przedstawiciele Huawei zdecydowali się rozszerzyć zakres działalności w Polsce i stworzyć własną internetową platformę sprzedażową. Ma ona ułatwić klientom zakup najnowszych urządzeń firmy bez wychodzenia z domu.

Choć sam sklep wystartuje dopiero 19 września, osoby które zapiszą się na newsletter w dniach 12-18 września, otrzymają kupon upoważniający do dokonania zakupów z 15-procentowym upustem. Co więcej, sklep przewidział dodatkowe promocje na otwarcie, które nie będą łączyć się ze wspomnianym rabatem. Łukasz Piotrowski, dyrektor e-commerce w Huawei CBG Polska, poinformował, że najszybsi klienci mogą liczyć na jeszcze wyższe obniżki niektórych urządzeń klasy premium.

Sklep internetowy jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej firmy. W grudniu zeszłego roku otworzyliśmy oficjalny sklep Huawei w warszawskiej Arkadii, a dzięki huawei.pl możemy docierać do klientów w całej Polsce, bez ograniczeń geograficznych czy czasowych. Możemy nie tylko informować ich o produktach i cenach, ale także rozmawiać z nimi, być w interakcji, budować społeczość zainteresowaną życiem naszej marki – powiedział Jefferson Zhang, Dyrektor Zarządzający w Huawei CBG Polska.

Docelowo na huawei.pl znajdą się wszystkie produkty firmy dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji, a jedną z najważniejszych zalet sklepu ma być gwarancja wysyłki urządzenia w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności, a za samą wysyłkę nie będzie trzeba dopłacać. Na stronie sprzedawane będą także akcesoria niedostępne w innych kanałach dystrybucji, zaś klienci posiadający konto ID Huawei mogą liczyć na dodatkowe, spersonalizowane promocje.

Źródło: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV