Przeczytaj w weekend

Jak wytresować smoka: film w kinach, książki w księgarniach

Fani filmowej serii Jak wytresować smoka mogą się już zapoznać z aż sześcioma powieściami o przygodach bohaterów znanych z animacji.

Fani filmowej serii Jak wytresować smoka mogą się już zapoznać z aż sześcioma powieściami o przygodach bohaterów znanych z animacji.

Zanim do kin trafił pierwszy tom serii How to Train Your Dragon, brytyjska pisarka Cressida Cowell miała na koncie już kilka powieści z serii dla dzieci pod tym samym tytułem. Cykl cały czas się rozrasta i obecnie liczy już ponad dziesięć części.

Wydawnictwo Znak Emotikon jest polskim wydawcą powieści Cressidy Cowell. W zeszłym roku ukazały się dwie pierwsze książki:  How to Train Your DragonHow to Be a Pirate. Teraz, przy okazji premiery trzeciego filmu z serii How to Train Your Dragon: The Hidden World, przygotowało dla fanów kolejne cztery książki Cressida Cowell z serii o przygodach wikinga imieniem Halibut Straszliwa Czkawka Trzeci i jego smoka Oseska.

W ostatnich dniach do sprzedaży trafiły następujące tomy:

Oto okładki nowych na naszym rynku książek Cressidy Cowell:

Źródło: Znak / fot. Dreamworks

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV