fot. The CW
Nie tylko fani Zacka Snydera prowadzą kampanię, mającą na celu przywrócenie swoich ulubionych bohaterów na ekran. Wielbiciele Arrowverse także postanowili przeprowadzić bunt na Twitterze. I nowy szef DC, James Gunn, odpowiedział jednemu z nich. Nie spodobało mu się, w jakim tonie został napisany wpis użytkownika.
Przypominamy, że na czele studia DC stoją teraz James Gunn i Peter Safran. To oni odpowiadają za przyszłość superbohaterskiego uniwersum.
CWJames Gunn odpowiada wściekłemu fanowi Arrowverse
James Gunn został spytany o swój ulubiony film Clinta Eastwooda. Napisał że Unforgiven, który ogląda co rok. Na to jednak odpowiedział mu użytkownik @DobroGuitar:
James Gunn spytał w odpowiedzi, co miał na celu ten wpis, ponieważ jeśli chodziło o osiągnięcie podanego celu, to wybrał najgorszy możliwy sposób.
James Gunn - przywróci Arrowverse?
James Gunn już wcześniej odniósł się do próśb o przywrócenie Arrowverse. Jego zdaniem większość z nich była entuzjastyczna i pełna szacunku. A obok #SaveLegendsOfTomorrow i #ReleaseTheAyerCut pojawiło się wsparcie fanów także dla innych projektów studia DC.
Przyznał, że razem z Peterem Safranem słyszą te prośby i wezmą je pod uwagę. Dodał, że teraz przy napiętym grafiku mają trochę mniej okazji do używania Twittera, a przez do interakcji z fanami DC, ale wciąż ich słuchają i są otwarci na propozycje.
Źródło: https://thedirect.com