Przeczytaj w weekend

Joshua Leonard z dużą rolą w „Bates Motel”

Trwa casting do 3. sezonu serialu Bates Motel. Do obsady dołącza Joshua Leonard, znany z filmu Blair Witch Project.

Trwa casting do 3. sezonu serialu Bates Motel. Do obsady dołącza Joshua Leonard, znany z filmu Blair Witch Project.

Adam Siennica

Adam Siennica

Joshua Leonard dostaję rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy go w większości odcinków. Wcieli się w Jamesa Finnigana, profesora psychologii z college'u, którego przyciąga Norma (Vera Farmiga). 

Aktor występował w takich serialach jak The Mob Doctor czy Hung. Wcześniej do obsady zwerbowano Kevina Rahma (Mad Men), Tracy Spiridakos (Revolution) oraz Ryana Hursta (Sons of Anarchy).

Czytaj również: Freddie Highmore z "Bates Motel" sprzedaje komedię

Bates Motel powraca na amerykańskie ekrany w marcu 2015 roku.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV