Liga Sprawiedliwości - Darkseid był obsadzony. Poznaj nazwisko aktora

Wiemy już, kto w filmie Liga Sprawiedliwości miał wcielić się w rolę ekranowego Darkseida.

Wiemy już, kto w filmie Liga Sprawiedliwości miał wcielić się w rolę ekranowego Darkseida.

Andrzej Groch
Andrzej Groch
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Liga Sprawiedliwości w wersji reżyserskiej, nazywana potocznie "Snyder Cut", to coś, o co od prawie dwóch lat nieustannie walczą fani DC i Zacka Snydera. Od czasu premiery filmu poszatkowanego przez studio Warner Bros. i zmienionego mocno przez Jossa Whedona wyciekło mnóstwo faktów na temat niezrealizowanej wersji produkcji, jak również zdjęć, grafik i rysunków. Źródłem tych informacji był najczęściej sam Zack Snyder, ale też aktorzy i jego współpracownicy.

Najnowsze plotki pochodzą z portalu "The Film Exiles", który powołując się na osobę blisko związaną z Ligą Sprawiedliwości podaje, że w rolę ikonicznego złoczyńcy świata DC, Darkseida, miał wcielić się Ray Porter. Aktor wystąpił m.in. w filmie Operacja Argo i serialu Shameless, jednak bardziej znany jest ze swoich dokonań wokalnych - Porter to słynny lektor audiobooków i zdobywca wielu nagród na tym polu. Jeśli wierzyć więc tym doniesieniom, rola Darkseida w pierwotnej wersji Ligi Sprawiedliwości, nad którą pracował Zack Snyder, byłaby znacznie większa niż przypuszczano.

Przypomnijmy, że ponad 2 tygodnie temu, podczas spotkania z fanami, Snyder potwierdził w końcu oficjalnie istnienie "Snyder Cut" - według słów reżysera, jego wersja filmu trwa 214 minut, a studio Warner Bros. znajduje się w jej posiadaniu i tylko od nich zależy, czy zostanie kiedykolwiek wydana na nośnikach fizycznych lub platformie streamingowej. Wszystkie te wypływające wciąż informacje są paliwem dla fanowskiego ruchu walczącego o sprawiedliwość dla Zacka Snydera i jego oryginalnej wersji filmu. Stosując w mediach społecznościowych hasztag #ReleaseTheSnyderCut tysiące osób z całego świata każdego dnia pokazuje studiu, że nie odpuszczą, póki "Snyder Cut" nie ujrzy światła dziennego. Czy kiedykolwiek dopną swego? Czy Warner Bros. już z nowym zarządem ugnie się pod naciskiem fanów? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o całej sprawie.

Źródło: theexilesnetwork.wordpress.com / zdjęcie główne: DC/Twitter/https://theexilesnetwork.wordpress.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV