Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement

 

Marzec na kanale FOX Comedy

W marcu na kanale FOX Comedy odbędzie się premiera nowych sezonów popularnych seriali: „Jess i chłopaki” oraz "Świat według Mindy".

Co wydarzy się, gdy trzech średnio rozgarniętych mężczyzn przyjmie pod swój dach pełną życia, nieco ekscentryczną nauczycielkę? Na pewno sporo, zwłaszcza, gdy jej złamane serce jest równie wielkie, co hipnotyzujące oczy. „Jess i chłopaki” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów komediowego talentu Zooey Deschanel („500 dni miłości”)!

W czwartym sezonie Jess i Nick (Jake JohnsonUdając gliniarzy”) w dalszym ciągu próbują realizować swój plan utrzymania wyłącznie przyjacielskich relacji. Niewiele zmienia się również na froncie Schmidt (Max GreenfieldVeronica Mars”) – Cece (Hannah SimoneOldboy. Zemsta jest cierpliwa”), chłopak bezustannie próbuje odzyskać serce ukochanej. W serialu pojawia się za to kilka nowych twarzy, do obsady dołączył znany z produkcji „Słodkie kłamstewkaJulian Morris, a występ gościnny w serialu zaliczyła żona Justina Timberlake’a – Jessica Biel („Iluzjonista”).

PREMIERA 4. SEZONU „Jess i chłopaki”: PONIEDZIAŁEK, 2 MARCA, GODZ. 21:00 (dwa odcinki)

Emisja: poniedziałki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

Zorganizowani, pomocni, współczujący. Tak wyobrażasz sobie lekarzy? W takim razie najwyższy czas poznać Mindy (Mindy KalingJeszcze dłuższe zaręczyny”)! Niecierpliwą, niepoprawną politycznie, a zarazem wykwalifikowaną położną–ginekolog, która rozpaczliwie pragnie zrealizować wystawioną przez siebie receptę na udane życie: odnaleźć romantyczną miłość.

Mindy potrafi zacytować teksty ze wszystkich komedii romantycznych, w których gra Meg Ryan, zarówno klasyków, jak i tych mniej udanych produkcji, ponieważ grane przez Meg postaci, bez względu na wszystko, zawsze na końcu znajdują miłość. Mindy jest zdeterminowana, aby być bardziej punktualną, wydawać mniej pieniędzy, schudnąć i czytać więcej książek, a wszystko po to, by stać się idealną kobietą, która wreszcie spotka idealnego mężczyznę.

Pomimo braku organizacji w życiu osobistym, Mindy jest wykwalifikowaną ginekolog-położnik dzielącą praktykę z dwoma innymi lekarzami, którzy nie ułatwiają jej życia. Danny Castellano (Chris Messina, „Vicky, Christina, Barcelona”) jest porywczym facetem, który ma w zwyczaju podkradanie pacjentów Mindy oraz krytykowanie wszystkich jej poczynań, niezależnie czy dotyczą one pracy czy też życia miłosnego dziewczyny, chociaż wszyscy dookoła wiedzą, poza Mindy oczywiście, że tak naprawdę podziwia zarówno ją, jak i jej pracę. Totalnym przeciwieństwem Danny’ego jest Jeremy Reed (Edd Weeks, „Technicy–magicy”), czyli chodząca definicja złych wiadomości.

Życie Mindy kręci się wokół jej medycznej kariery i zawirowań w życiu osobistym, dziewczyna wciąż marzy o spotkaniu mężczyzny, który przeszedłby jej test (brak uzależnień od narkotyków, obcisłych jeansów i skrywanej rodziny). Tylko czas pokaże czy znajdzie ona swoje szczęśliwe, romantyczne zakończenie.

PREMIERA 3. SEZONU „Świat według Mindy„: CZWARTEK, 5 MARCA, GODZ. 21:00 (dwa odcinki)

Emisja: czwartki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

Źródło: informacja prasowa
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Wikingowie to serialowy trup, ale życie…

Chcemy pokazać Wam listę zakulisowych zdjęć z planu serialu Wikingowie.

Piotr Piskozub
-

MCU – z kim Spider-Man może…

Z kim jeszcze w MCU może walczyć Spider-Man po filmie Daleko od domu? Oto ranking…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Dawid Muszyński
-

Punisher: sezon 2 – recenzja

Frank Castle powraca w swoim najprawdopodobniej finałowym sezonie. Jak wypada tym razem? Przeczytajcie nasza bezspojlerową…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 18 –…

Wikingowie w sezonie 5B przechodzą samych siebie. 18. odcinek to pasmo kolejnych dziwacznych fabularnych decyzji,…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
spoilery
-

Star Trek: Discovery: sezon 2, odcinek…

Star Trek: Discovery powrócił z 2. sezonem. Czy nowy odcinek należał do udanych? Oceniam ze…

Ocena recenzenta:
6

Co o tym sądzisz?