Przeczytaj w weekend

Michelle Fairley dołącza do serialu The White Princess

Znana z roli Catelyn Stark w serialu Gra o tron - Michelle Fairley - znalazła się w obsadzie nowej miniserii telewizji Starz, która zatytułowana jest The White Princess.

Znana z roli Catelyn Stark w serialu Gra o tron - Michelle Fairley - znalazła się w obsadzie nowej miniserii telewizji Starz, która zatytułowana jest The White Princess.

Michelle Fairley wcieli się w Margaret Beaufort, a projekt jest adaptacją książki Philippa Gregory'ego o tym samym tytule. W obsadzie znajduje się też Jodie Comer, która zagra księżniczkę Elżbietę York.

The White Princess to miniseria, która będzie się składać z 9 odcinków. Fabuła oparta jest na angielskiej Wojnie Dwóch Róż, a konflikt pokazany będzie z perspektywy kobiet. Opowie o losach Elizabeth York, córce Edwarda IV i Elizabeth Woodville, która znajdzie się w samym środku konfliktu między Białymi i Czerwonymi Różami. Zmuszona do ślubu z Henrykiem VII, musi pogodzić rosnąćą do niego miłość i lojalność wobec rodziny oraz wybrać pomiędzy rebelią matki, a tyranią męża.

Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku w Bristolu. Serial tworzony jest w koprodukcji z BBC i ma zadebiutować w 2017 roku.

Źródło: Deadline / Fot. HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV