Przeczytaj w weekend

Mozhan Marno w obsadzie 2. sezonu serialu „Czarna lista”

Kolejna regularna rola w 2. sezonie serialu The Blacklist obsadzona! Znana z serialu House of Cards - Mozhan Marno dołączyła produkcji, którą w Polsce emituje stacja AXN.

Kolejna regularna rola w 2. sezonie serialu The Blacklist obsadzona! Znana z serialu House of Cards - Mozhan Marno dołączyła produkcji, którą w Polsce emituje stacja AXN.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Mozhan Marno wcieli się w Tamar Katzman, była agentkę Mossadu, która cechuje się niezwykłą intuicją jako szpieg. Szybko stanie się ona bliską współpracowniczką Raymonda Reddingtona (James Spader), głównego bohatera serialu The Blacklist ("The Blacklist"). W House of Cards Marno wcielała się w Aylę Sayyad, a wcześniej występowała również m.in. w In Plain Sight, Ringer i The Mentalist.

Niedawno do obsady produkcji NBC dołączyła również Mary-Louise Parker (Weeds). The Blacklist powraca do amerykańskiej ramówki 22 września. Jesienią serial będziemy mogli tez oglądać w Polsce na kanale AXN.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV