Najważniejsze informacje dnia – 26.10.2015
Nowe zdjęcia Jareda Leto w roli Jokera, szczegóły "Legionu samobójców", seksowna Charlotte McKinney w spocie "Call of Duty: Black Ops 3" i wiele innych. Najważniejsze informacje dnia.
Nowe zdjęcia Jareda Leto w roli Jokera, szczegóły "Legionu samobójców", seksowna Charlotte McKinney w spocie "Call of Duty: Black Ops 3" i wiele innych. Najważniejsze informacje dnia.

Testujemy nową inicjatywę polegającą na zbieraniu w jednym miejscu najpopularniejszych aktualności ostatniej doby lub (jak w tym przypadku) dwóch. Znajdą się tu informacje, które wzbudziły przez weekend największe zainteresowanie osób odwiedzających naEKRANIE.pl.
Oto więc najważniejsze informacje dnia:
Świetne kostiumy na Halloween aktorów z „Arrow” – zobacz zdjęcia
Emily Bett Rickards (Felicity) i Colton Haynes (Roy) opublikowali zdjęcia, pokazując swoje świetne kostiumy na Halloween. Przebrali się odpowiednio za czarodziejkę z Księżyca i Urszulę z "Małej Syrenki".
zobacz więcej
„Doktor Who”: Maisie Williams powróci do serialu. Jako towarzyszka?
Scenarzystka Sarah Dollard podczas londyńskiego Comic-Conu potwierdziła, że Maisie Williams powróci do "Doktora Who" już niedługo. Czyżby na miejsce Jenny?
czytaj więcej
„Arrow”: Kolejny powrót ważnej postaci
Jeśli ktoś w serialu "Arrow" uważany jest za zmarłego, ten stan nigdy nie trwa długo. W 6. odcinku 4. sezonu ponownie zobaczymy dobrze znaną postać.
czytaj więcej
Jared Leto jako Joker – nowe oficjalne zdjęcie z filmu
Na okładce najnowszego numeru magazynu "Empire" widnieje Joker z filmu "Legion samobójców". Postać różni się bardzo od poprzednich filmowych inkarnacji.
zobacz więcej
„Harry Potter and The Cursed Child” – pierwsza zapowiedź spektaklu
W sieci pojawiła się pierwsza grafika i animacja promująca spektakl "Harry Potter and The Cursed Child", który będzie przedstawiał nową historię o słynnym czarodzieju.
czytaj więcej
4. sezon „Arrow” – kto zginie?
Aktorzy serialu "Arrow" również nie wiedzą, kogo grób pokazano w premierze 4. sezonu produkcji CW. Mają jednak swoje podejrzenia.
czytaj więcej
„Spectre” – James Bond to mizoginista
Daniel Craig komentuje rolę Jamesa Bonda w "Spectre" i sprawnie odpowiada dziennikarzowi, który nazywa Monikę Bellucci starszą kobietą.
czytaj więcej
J.R.R. Tolkien – odnaleziono mapę Śródziemia z adnotacjami autora
Odnaleziono mapę Śródziemia, na którą J.R.R. Tolkien naniósł ręczne adnotacje. Fan twórczości brytyjskiego pisarza może ją nabyć za jedyne 60 tysięcy funtów.
zobacz więcej
„Call of Duty: Black Ops III”: Telewizyjny spot z seksowną Charlotte McKinney
Gwiazdą nowego telewizyjnego spotu "Call of Duty: Black Ops III" jest popularna amerykańska modelka o bardzo kobiecych kształtach - Charlotte McKinney.
zobacz więcej
„Legion samobójców” – nowe szczegóły i zdjęcia
Magazyn "Empire" opublikował sporo zdjęć pokazujących superprodukcję "Legion samobójców" opartą na komiksach. Jared Leto opowiada o Jokerze, a reszta obsady mówi o swoich postaciach.
zobacz więcej
Źródło: materiały prasowe



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1982, kończy 43 lat
ur. 1954, kończy 71 lat
ur. 1981, kończy 44 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1978, kończy 47 lat

