NOS4A2 - Zachary Quinto jako Charlie Manx. Niezwykła metamorfoza

NOS4A2 to nadchodzący serial oparty na słynnej powieści grozy autorstwa Joe Hilla. Zobaczcie nowy materiał wideo pokazujący metamorfozę Zachary'ego Quinto do roli Charlie'ego Manxa.

NOS4A2 to nadchodzący serial oparty na słynnej powieści grozy autorstwa Joe Hilla. Zobaczcie nowy materiał wideo pokazujący metamorfozę Zachary'ego Quinto do roli Charlie'ego Manxa.

Michalina Reda

Michalina Reda

NOS4A2 to nadchodzący serial opowiadający historię Charliego Manxa, który porywa dzieci i karmi się ich młodością oraz siłami witalnymi. Przeszkodą na jego drodze staje się Vic McQueen, która odkrywa, że posiada moce widzenia rzeczy w czasie i przestrzeni.

W roli Manxa występuje Zachary Quinto, który do tej roli przeszedł prawdziwą metamorfozę. Do sieci trafił specjalny materiał wideo pokazujący jak przebiegała charakteryzacja aktora. Zobaczcie koniecznie:

W obsadzie znajdują się Ashleigh Cummings, Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull oraz Zachary Quinto. Projekt powstał dla AMC.

NOS4A2 - serial zadebiutuje w USA 2 czerwca tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV