Przeczytaj w weekend

Oficjalnie: Te Zielone Latarnie zobaczymy w filmie Green Lantern Corps

Wiemy już, które wersje bohatera DC znanego jako Zielona Latarnia zobaczymy w produkcji Green Lantern Corps.

Wiemy już, które wersje bohatera DC znanego jako Zielona Latarnia zobaczymy w produkcji Green Lantern Corps.

W sieci pojawiają się nowe informacje na temat przyszłości Kinowego Uniwersum DC. Od wczoraj wiemy już, że nowe stanowisko objął Geoff Johns, który dostał jeszcze większą swobodę twórczą od włodarzy Warner Bros. Zdecydowano, że to on napisze scenariusz i zostanie producentem filmu Green Lantern Corps - wszystko w ramach nowo powstałej firmy producenckiej Mad Ghost Productions. Rewelacjom tym towarzyszy pierwszy zarys fabuły odsłony DCEU, w której pojawi się Zielona Latarnia.

Zgodnie z nim w filmie, jak już wcześniej zapowiadano, zobaczymy dwie wersje herosa; będą to Hal Jordan i John Stewart. Wedle pogłosek pierwszy z nich może stać się w ekranowej historii mentorem drugiego. Koniec końców studio Warner Bros. nie zdecydowało się pokazywać innych Zielonych Latarni znanych z komiksów, w tym Simona Baza i Jessiki Cruz.

Portal Hollywood Reporter ujawnia jeszcze, że fabuła filmu będzie oparta na serii komiksowej Green Lantern, której scenarzystą był właśnie Johns. To jedna z najbardziej cenionych przez fanów prac scenarzysty. Nie jest wykluczone, że na ekranie zobaczymy również inne kosmiczne korpusy z uniwersum DC - taka decyzja Warner Bros. otwiera furtkę do adaptacji cieszącej się olbrzymią popularnością wśród miłośników komiksów serii Sinestro Corps War.

Premiera Green Lantern Corps ma odbyć się 24 lipca 2020 roku.

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV