On My Block – nowy klip z 2. sezonu. Jest data premiery

Netflix ujawnił datę premiery i nowy materiał promujący 2. sezon serialu On My Block.

Netflix ujawnił datę premiery i nowy materiał promujący 2. sezon serialu On My Block.

On My Block to serial o dorastaniu, który skupia się czwórce przyjaciół z niebezpiecznej dzielnicy. Rozpoczynają naukę w liceum, gdzie muszą się mierzyć z sukcesami i porażkami, a także bólem. Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu produkcji. Trafi on do oferty platformy już 29 marca. Za sterami powrócą Lauren IungerichEddie GonzalezJeremy Haft.

Zadebiutował nowy klip promujący 2. sezon.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV