Przeczytaj w weekend

The Irishman – Netflix tym wideo zapowiada film. Czas premiery ujawniony

Netflix zamieścił w sieci pierwsze wideo promocyjne filmu The Irishman, którego reżyserem jest Martin Scorsese.

Netflix zamieścił w sieci pierwsze wideo promocyjne filmu The Irishman, którego reżyserem jest Martin Scorsese.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Gdy większość fanów kina była zajęta oglądaniem oscarowej gali, Netflix nieoczekiwanie zamieścił w sieci pierwsze wideo promocyjne filmu The Irishman. Co prawda na ekranie nie zobaczymy żadnego ujęcia, ale mamy okazję zapoznać się z głosem aktorów. Wiemy już także, że produkcja zadebiutuje jesienią tego roku.

Przypomnijmy, że fabuła powstała na bazie powieści Charlesa Brandta pt. Słyszałem, że malujesz domy… i przedstawia historię życia płatnego zabójcy, Franka Sheerana. Twierdził on, że ma związek ze zniknięciem Jimmy’ego Hoffy i wie, kto zabił prezydenta Kennedy’ego.

Reżyseruje Martin Scorsese. W obsadzie znaleźli się m.in. Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci i Harvey Keitel.

 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV