Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Opowieść podręcznej – data premiery 3. sezonu

Opowieść podręcznej powraca z 3. sezonem. Wiemy już, kiedy zadebiutuje nowa odsłona.

Opowieść podręcznej powraca z 3. sezonem. Wiemy już, kiedy zadebiutuje nowa odsłona.

Opowieść podręcznej to świetnie oceniany serial stacji Hulu, w którym w roli głównej występuje Elisabeth Moss. Akcja rozgrywa się w antyutopijnym świecie, w którym kobiety są sprowadzone do roli zniewolonych reproduktorów na usługach zamożnych i bezpłodnych rodzin.

Produkcja powraca z nowymi odcinkami - zgodnie z informacjami, 3. sezon Opowieści podręcznej będzie mieć swoją premierę 5 czerwca. Premiera w Hulu będzie składać się z trzech pierwszych odcinków, natomiast każdy kolejny będzie emitowany cotygodniowo. Sezon będzie składał się z 13. odcinków.

Gdy potwierdzona zostanie polska data premiery, od razu Was poinformujemy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV