Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

[AKTUALIZACJA] PES 2019 i PUBG za darmo na Xboksie One

Aktualnie w cyfrowym sklepie Microsoftu można dodać do swojego konta dwie gry. Nie wiadomo, jak długo oferta ta będzie dostępna.

Aktualnie w cyfrowym sklepie Microsoftu można dodać do swojego konta dwie gry. Nie wiadomo, jak długo oferta ta będzie dostępna.

W sklepie Microsoftu można znaleźć Pro Evolution Soccer 2019 i PlayerUnknown’s Battlegrounds za darmo. Przy obu grach widnieje dopisek o „ograniczonym czasie trwania” promocji. Nie wiadomo jednak czy chodzi tu jedynie o możliwość przypisania gier do konta, czy uwzględnia to także ograniczony czas zabawy– niewykluczone, że obie produkcje będą jedynie częścią darmowego weekendu. Promocja najprawdopodobniej związana jest z konferencją X0 2018, w trakcie której Microsoft ujawni swoje plany na przyszłość. Nieoficjalnie mówi się, że w trakcie imprezy ma zostać zapowiedziana kolejna odsłona serii Batman: Arkham.

Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna część popularnej serii piłkarskich gier od Konami i zarazem główny konkurent cyklu FIFA. PlayerUnknown’s Battlegrounds jest zaś jednym z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku Battle Royale. W grze setka graczy walczy ze sobą o przetrwanie na dużej mapie.

Okazuje się, że obie gry, które aktualnie dostępne są za darmo nie będą grywalne po zakończeniu weekendu. Microsoft poinformował, że oferta dotyczy tylko darmowego weekendu, który rozpocznie się 8 listopada i zakończy w niedzielę 11 listopada. Darmowe granie w te tytuły dostępne jest w ramach Free Play Days.

fot. news.xbox.com

Źródło: microsoft.com / fot. Konami, PUBG Corp; news.xbox.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV