PlayStation 4 – darmowy motyw dla konsoli z okazji Dnia Kobiet

W PlayStation Store pojawił się okolicznościowy motyw dla konsoli PlayStation 4. Możecie pobrać go za darmo.

W PlayStation Store pojawił się okolicznościowy motyw dla konsoli PlayStation 4. Możecie pobrać go za darmo.

Użytkownicy konsoli PlayStation 4 mogą pobrać darmowy motyw dla tego urządzenia. Został on udostępniony z okazji Dnia Kobiet i przedstawia bohaterki najpopularniejszych gier dostępnych na tym sprzęcie. Na grafice widzimy m.in. Aloy z Horizon: Zero Dawn, Kat z Gravity Rush czy Ellie z The Last of Us. Motyw możecie pobrać z PlayStation Store.

Do sieci trafił też materiał wideo z kobietami, które pracują nad grami na wyłączność konsoli Sony. Opowiadają one zarówno o swoich pierwszych doświadczeniach z grami, ale także na temat swojej pracy.

Źródło: store.playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV