Preacher - pierwsze zdjęcia z 4. sezonu serialu

Preacher powróci z 4. sezonem, który będzie jednocześnie finałową serią. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowych odcinków.

Preacher powróci z 4. sezonem, który będzie jednocześnie finałową serią. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowych odcinków.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  galeria 

Preacher to serial oparty na popularnych komiksach pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który wykształca w sobie zdolność zmuszania każdego do zrobienia wszystkiego, czego zapragnie. W roli głównej występuje Dominic Cooper, a w obsadzie towarzyszą mu również Ruth Negga, Joseph Gilgun, Ian Colletti i inni.

Produkcja otrzymała zamówienie na finałowy 4. sezon, a dziś do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z nowej odsłony. Na ten moment AMC udostępniło tylko trzy grafiki, które przedstawiają głównych bohaterów. Zobaczcie galerię:

Preacher - finałowy sezon serialu zadebiutuje w USA 4 sierpnia tego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV