Ramówka The CW na sezon 2019/2020. Jakie seriale będą mieć premierę?

The CW ujawnia ramówkę na sezon 2019/2020. Teraz wiemy, jakie seriale zadebiutują jesienią. Kiedy premiery?

The CW ujawnia ramówkę na sezon 2019/2020. Teraz wiemy, jakie seriale zadebiutują jesienią. Kiedy premiery?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  upfront 

The CW udostępnia swoją ramówkę, którą widzowie doświadczać będą podczas tegorocznej jesieni. Pojawi się kilka nowości oraz powrócą seriale dobrze znane widzom stacji.

Nie zabraknie dobrze znanych seriali superbohaterskich z Supergirl na czele, ale zadebiutuje też nowa bohaterka, Batwoman. W tym roku zadebiutuje też crossover Crisis on Infinite Earths. Wśród nowości są także seriale Nancy Drew oraz Katy Keene, który zadebiutuje w przyszłym roku.

Oto ramówka na jesień 2019:

Poniedziałek:

Wtorek

Środa

  • 20:00-21:00 - Riverdale
  • 21:00-22:00 - Nancy Drew (nowy serial)

Czwartek

Piątek

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV