Przeczytaj w weekend

Scenarzysta Fantastycznej Czwórki przeprasza za film

Po zawstydzonym reżyserze przyszedł czas na zawstydzonego scenarzystę. Jeremy Slater przeprasza fanów Marvela za film Fantastyczna Czwórka.

Po zawstydzonym reżyserze przyszedł czas na zawstydzonego scenarzystę. Jeremy Slater przeprasza fanów Marvela za film Fantastyczna Czwórka.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Fantastic Four to film powstały dla wytwórni 20th Century Fox, który dziś jest uznawany za jedną z najgorszych produkcji komiksowych wszech czasów i jedną z największych porażek jeśli chodzi o kino superbohaterskie. W obsadzie wystąpili Michael B. Jordan, Kate Mara, Miles Teller i Jamie Bell, reżyserem był Josh Trank, zaś autorem scenariusza - Jeremy Slater.

Po trzech latach od premiery na wielkich ekranach, scenarzysta postanowił przeprosić za produkcję. Slater zamieścił serię postów na swoim Twitterze, w których opowiada o planach, wizjach i marzeniach. Jak mówi, miał tylko trzy cele - zrealizować film ze świata Marvela, Gwiezdnych Wojen oraz Stephena Kinga. Mówiąc o adaptacji komiksu Domu Pomysłów, scenarzysta dodał od siebie krótkie "przepraszam" kierowane do wszystkich fanów.

Przypomnijmy, że wcześniej zawstydzenia filmem nie ukrywał także sam reżyser. Josh Trank usunął nazwę produkcji ze swojego Instagrama, wykropkowując tytuł - tutaj.

Obecnie Slater ma szansę na zrealizowanie kolejnego ze swoich marzeń - scenarzysta dołączył do ekipy adaptacji Stukostrachów (ang. Tommyknockers) na podstawie prozy Stephena Kinga. Szczegóły dotyczące premiery nie są znane.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV