Repertuar kin Nowość Program TV

[SDCC 2018] Będzie 2. sezon serialu Impulse, kontynuacji filmu Jumper

Impulse, tegoroczna produkcja YouTube Red, doczeka się 2. sezonu. Informację podano na trwającym aktualnie Comic-Conie w San Diego.

Trwa Comic-Con w San Diego. Na jednym z wczorajszych paneli oficjalnie ogłoszono, że serial Impulse otrzyma 2. sezon. Przypomnijmy, że jest to tegoroczna produkcja science-fiction, będąca kontynuacją filmu Jumper. Bohaterką jest nastoletnia Henry, której życie w wyniku traumatycznych wydarzeń wywraca się do góry nogami. Dziewczyna odkrywa moce, których nie umie kontrolować. Producentem serialu jest Doug Liman, reżyser oryginalnego filmu.

Podczas panelu producent serialu, Gene Klein, oświadczył, że produkcja daje Limanowi wiele możliwości, których nie mógł zrealizować z samym filmem. Jak mówi:

Impulse to trzecia książka z serii. I szansa dla Douga na robienie rzeczy, których nie mógł robić w filmie. I zrobienie ich tak, jak naprawdę tego chciał. YouTube Red daje nam szerokie możliwości działania. 

-
-

2. sezon również zadebiutuje na platformie YouTube Red i będzie składać się z 10 odcinków. W obsadzie powrócą Maddie Hasson, Missi Pyle, Sarah Desjardins, Enuka Okuma i Craig Arnold

Premiera w 2019 roku.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Norbert Zaskórski
-

Terminator 6 – oficjalny tytuł filmu…

Paramount Pictures ujawniło tytuł najnowszego filmu z serii o Terminatorze. Nie będziecie zaskoczeni.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.