[SDCC 2018] Będzie 2. sezon serialu Impulse, kontynuacji filmu Jumper

Impulse, tegoroczna produkcja YouTube Red, doczeka się 2. sezonu. Informację podano na trwającym aktualnie Comic-Conie w San Diego.

Impulse, tegoroczna produkcja YouTube Red, doczeka się 2. sezonu. Informację podano na trwającym aktualnie Comic-Conie w San Diego.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  sdcc 2018 

Trwa Comic-Con w San Diego. Na jednym z wczorajszych paneli oficjalnie ogłoszono, że serial Impulse otrzyma 2. sezon. Przypomnijmy, że jest to tegoroczna produkcja science-fiction, będąca kontynuacją filmu Jumper. Bohaterką jest nastoletnia Henry, której życie w wyniku traumatycznych wydarzeń wywraca się do góry nogami. Dziewczyna odkrywa moce, których nie umie kontrolować. Producentem serialu jest Doug Liman, reżyser oryginalnego filmu.

Podczas panelu producent serialu, Gene Klein, oświadczył, że produkcja daje Limanowi wiele możliwości, których nie mógł zrealizować z samym filmem. Jak mówi:

Impulse to trzecia książka z serii. I szansa dla Douga na robienie rzeczy, których nie mógł robić w filmie. I zrobienie ich tak, jak naprawdę tego chciał. YouTube Red daje nam szerokie możliwości działania. 

2. sezon również zadebiutuje na platformie YouTube Red i będzie składać się z 10 odcinków. W obsadzie powrócą Maddie Hasson, Missi Pyle, Sarah Desjardins, Enuka Okuma i Craig Arnold

Premiera w 2019 roku.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV