[SDCC 2018] Sztorm idzie, ocean płonie! Aquaman – zobacz kapitalny zwiastun

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Aquaman, kolejnej odsłony Kinowego Uniwersum DC.

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Aquaman, kolejnej odsłony Kinowego Uniwersum DC.

Długo na to czekaliśmy - Władca Mórz i Oceanów w końcu nadszedł. Na Comic-Conie w San Diego został pokazany pierwszy zwiastun produkcji Aquaman. Materiał wśród zgromadzonych na konwencie wywołał prawdziwą euforię: wideo nie tylko ukazuje bowiem niesamowite piękno podwodnego świata, ale i jest naszpikowane znakomicie prezentującymi się scenami akcji. Znajdziemy tu także wiele tropów fabularnych. Zobaczcie sami:

Reżyser James Wan w trakcie panelu stwierdził:

Chciałem stworzyć taki film superbohaterski, którego do tej pory nie widzieliście. Coś unikalnego. Moja produkcja to raczej gatunek science fiction czy fantasy, a nie tradycyjne kino superbohaterskie.

Dowiedzieliśmy się również, że wcielający się w Czarną Mantę Yahya Abdul Mateen II dopiero w trakcie prac nad filmem... nauczył się pływać.

Zobaczcie również wejście odtwórcy tytułowej roli, Jasona Momoi, na panel:

W obsadzie produkcji znajdują się m.in.: Jason Momoa (Arthur Curry/Aquaman), Amber Heard (Mera), Nicole Kidman (królowa Atlanna), Patrick Wilson (Orm/Ocean Master), Willem Dafoe (Vulko), Dolph Lundgren (król Nereus), Randall Park (doktor Stephen Shin), Yahya Abdul-Mateen II (David Kane/Czarna Manta). Za kamerą stanął James Wan.

Aquaman wejdzie na ekrany kin w Polsce 21 grudnia.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV