[SDCC 2018] The Expanse – obsada i twórcy dziękują fanom za uratowanie serialu. Zobacz wideo

W czasie San Diego Comic-Conu Amazon zaprezentował specjalne wideo dla fanów serialu The Expanse. Ponadto producent serii zdradził jakie zmiany może wnieść do produkcji przejście do platformy streamingowej.

W czasie San Diego Comic-Conu Amazon zaprezentował specjalne wideo dla fanów serialu The Expanse. Ponadto producent serii zdradził jakie zmiany może wnieść do produkcji przejście do platformy streamingowej.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  sdcc 2018 

The Expanse powróci ze swoim 4. sezonem w Amazon Prime. Wszystko dzięki fanom, którzy pisali o produkcji i organizowali akcje mające przekonać firmę do przejęcia projektu po jego skasowaniu przez stację Syfy.

W związku z tym na panelu serialu na San Diego Comic-Conie zaprezentowano specjalne wideo, w którym członkowie obsady produkcji i twórcy dziękują widzom za to, że uratowali projekt. Materiał jest dostępny poniżej.

 

Ponadto showrunner serii, Naren Shankar wypowiedział się na temat tego, co przyniesie produkcji przejście do Amazona i czego możemy się spodziewać po 4. sezonie. Stwierdził, że twórczo nie ma już takich ograniczeń jak w stacji telewizyjnej.

Jesteśmy w drugiej, wielkiej części w książkach... nowym rozdziale w dziejach ludzkości. Nie jesteśmy już ograniczeni Układem Słonecznym. W ten sposób ludzkość radzi sobie z tą nową, nieprzebraną granicą. [...] Nie mamy już ograniczeń językowych. Możemy przeklinać jak marynarz. Nie mamy ograniczeń dotyczących nagości ... a 4K i HDR będą wyglądały niesamowicie na Amazonie. Nie jesteśmy już ograniczeni przez 43-minutowe pole. Możemy wpuścić do produkcji trochę świeżego powietrza, pozwolić, żeby projekt oddychał.

Premiera nowego sezonu The Expanse w przyszłym roku.

Źródło: comingsoon.net/indiewire.com/zdjęcie główne: Syfy

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV