Seksowna mama Lucyfera obsadzona

W 2. sezonie serialu Lucyfer ważną rolę odegra matka tytułowego bohatera. Do tej roli wybrano aktorkę znaną z serialu Battlestar Galactica.

W 2. sezonie serialu Lucyfer ważną rolę odegra matka tytułowego bohatera. Do tej roli wybrano aktorkę znaną z serialu Battlestar Galactica.

Adam Siennica

Adam Siennica

Cliffhanger 1. sezonu serialu Lucyfer zapowiedział pojawienie się matki bohatera, której on szczerze się boi. Teraz ogłoszono, że w tę rolę wcieli się Tricia Helfer, która najbardziej znana jest z serialu Battlestar Galactica, ale miała też role w takich produkcjach jak W garniturachPowersAscension.

Tricia Helfer - Battlestar Galactica
fot. Justin Stephens/Syfy/NBCU

Jej postać Charlotte będzie w centrum fabuły 2. sezonu. Jest nieustraszona i ma silne poczucie tego, kim jest i na co zasługuje. Wszystko, co fascynuje Lucyfera w ludziach jest dla niej odrażające. Dlatego też bardzo jej się nie podoba, że została uwięziona w ludzkim ciele. Twierdzi, że chce tylko spędzić czas ze swoim synem, ale ma ukryte cele.

Czytaj także: Szczegóły 2. sezonu Lucyfera

2. sezon Lucyfer nie ma jeszcze daty premiery.

 


UPC NA ŻĄDANIE

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV