Spider-Man: Daleko od domu – oto oficjalny opis fabuły

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również oficjalny opis fabuły nadchodzącej produkcji.

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również oficjalny opis fabuły nadchodzącej produkcji.

Spider-Man: Far From Home to film o Peterze Parkerze, tytułowym Spider-Manie, w którego na ekranie wciela się Tom Holland. Produkcja jest kontynuacją filmu Spider-Man: Homecoming z 2017 roku i zadebiutuje jeszcze tego lata.

Spider-Man: Daleko od domu - zwiastun filmu MCU

Po długim oczekiwaniu, dziś do sieci trafił wreszcie pierwszy zwiastun. Wraz z jego debiutem, opublikowano oficjalny opis fabuły filmu Spider-Man: Daleko od domu, w którym czytamy:

Peter Parker powraca w filmie Spider-Man: Daleko od domu, kolejnego rozdziału serii Spider-Man: Homecoming. Nasz przyjazny superbohater z sąsiedztwa dołącza do swoich najlepszych przyjaciół - MJ, Neda i całej reszty paczki - i udaje się wraz z nimi na wakacje do Europy. Niestety, jego plan na pozostawienie superbohaterskiego życia na kilka tygodni szybko zostaje zrujnowany, gdy pojawia się Nick Fury. Chłopak decyduje się na to, by pomóc mu w rozwiązaniu zagadki różnych ataków, które sieją spustoszenie na całym kontynencie.

Przypomnijmy, że w zwiastunie mogliśmy też pierwszy raz rzucić okiem na Mysterio, który jest zapowiadany jako główny złoczyńca produkcji. W tej roli występuje Jake Gyllenhaal.

Spider-Man: Daleko od domu – premiera 5 lipca 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV