Spider-Man: Daleko od domu – oto oficjalny opis fabuły

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również oficjalny opis fabuły nadchodzącej produkcji.

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również oficjalny opis fabuły nadchodzącej produkcji.

Spider-Man: Daleko od domu to film o Peterze Parkerze, tytułowym Spider-Manie, w którego na ekranie wciela się Tom Holland. Produkcja jest kontynuacją filmu Spider-Man: Homecoming z 2017 roku i zadebiutuje jeszcze tego lata.

Spider-Man: Daleko od domu - zwiastun filmu MCU

Po długim oczekiwaniu, dziś do sieci trafił wreszcie pierwszy zwiastun. Wraz z jego debiutem, opublikowano oficjalny opis fabuły filmu Spider-Man: Daleko od domu, w którym czytamy:

Peter Parker powraca w filmie Spider-Man: Daleko od domu, kolejnego rozdziału serii Spider-Man: Homecoming. Nasz przyjazny superbohater z sąsiedztwa dołącza do swoich najlepszych przyjaciół - MJ, Neda i całej reszty paczki - i udaje się wraz z nimi na wakacje do Europy. Niestety, jego plan na pozostawienie superbohaterskiego życia na kilka tygodni szybko zostaje zrujnowany, gdy pojawia się Nick Fury. Chłopak decyduje się na to, by pomóc mu w rozwiązaniu zagadki różnych ataków, które sieją spustoszenie na całym kontynencie.

Przypomnijmy, że w zwiastunie mogliśmy też pierwszy raz rzucić okiem na Mysterio, który jest zapowiadany jako główny złoczyńca produkcji. W tej roli występuje Jake Gyllenhaal.

Spider-Man: Daleko od domu – premiera 5 lipca 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV