Przeczytaj w weekend

Stranger Things nawiedzi Dead by Daylight. Zobacz zwiastun dodatku

Jeszcze w tym miesiącu gra Dead by Daylight doczeka się dodatku związanego z serialem Stranger Things.

Jeszcze w tym miesiącu gra Dead by Daylight doczeka się dodatku związanego z serialem Stranger Things.

Dead by Daylight ukazało się na rynku w 2016 roku, najpierw na platformie PC, później na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. To survival horror z asymetrycznym trybem rozgrywki wieloosobowej, w której część graczy wciela się w ofiary, a jeden w łowcę.

Gra, pomimo dość chłodnego przyjęcia ze strony recenzentów, cieszy się sporą popularnością graczy i jest rozwijana przez twórców o kolejne dodatki. Do gry zawitały już DLC z udziałem Asha z Martwego Zła, Freddy'ego Kruegera czy chociażby Leatherface'a, a już wkrótce zadebiutuje w niej tematyczne rozszerzenie związane z serialem Stranger Things. Jego premierę zaplanowano na 17 września. 

Rozdział Stranger Things zawiera nową mapę — Podziemny Kompleks znajdujący się pod Hawkins National Laboratory. Demogorgon to nowy, niepowstrzymany zabójca, z którym zmierzy się dwoje nowych ocalałych: Nancy Wheeler, twarda i ambitna dziennikarka, oraz Steve Harrington, były szkolny osiłek z tendencją do wpadania w kłopoty. Rozdział wprowadza także dwa wyjątkowe elementy kosmetyczne: sfatygowane podwinięte rękawy Steve'a oraz rozdartą bluzę Nancy - czytamy w komunikacie prasowym dotyczącym rozszerzenia.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Nancy Travis

Nancy Travis

ur. 1961, kończy 58 lat

Jerry Bruckheimer

Jerry Bruckheimer

ur. 1943, kończy 76 lat

David James Elliott

David James Elliott

ur. 1960, kończy 59 lat

Cheryl Hines

Cheryl Hines

ur. 1965, kończy 54 lat

Michael Hirst

Michael Hirst

ur. 1952, kończy 67 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV