Stranger Things nawiedzi Dead by Daylight. Zobacz zwiastun dodatku

Jeszcze w tym miesiącu gra Dead by Daylight doczeka się dodatku związanego z serialem Stranger Things.

Jeszcze w tym miesiącu gra Dead by Daylight doczeka się dodatku związanego z serialem Stranger Things.

Michał Czubak
Michał Czubak

Dead by Daylight ukazało się na rynku w 2016 roku, najpierw na platformie PC, później na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. To survival horror z asymetrycznym trybem rozgrywki wieloosobowej, w której część graczy wciela się w ofiary, a jeden w łowcę.

Gra, pomimo dość chłodnego przyjęcia ze strony recenzentów, cieszy się sporą popularnością graczy i jest rozwijana przez twórców o kolejne dodatki. Do gry zawitały już DLC z udziałem Asha z Martwego Zła, Freddy'ego Kruegera czy chociażby Leatherface'a, a już wkrótce zadebiutuje w niej tematyczne rozszerzenie związane z serialem Stranger Things. Jego premierę zaplanowano na 17 września. 

Rozdział Stranger Things zawiera nową mapę — Podziemny Kompleks znajdujący się pod Hawkins National Laboratory. Demogorgon to nowy, niepowstrzymany zabójca, z którym zmierzy się dwoje nowych ocalałych: Nancy Wheeler, twarda i ambitna dziennikarka, oraz Steve Harrington, były szkolny osiłek z tendencją do wpadania w kłopoty. Rozdział wprowadza także dwa wyjątkowe elementy kosmetyczne: sfatygowane podwinięte rękawy Steve'a oraz rozdartą bluzę Nancy - czytamy w komunikacie prasowym dotyczącym rozszerzenia.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV