Przeczytaj w weekend

Tak powstaje Cyberpunk 2077. Zobaczcie efektowne szkice koncepcyjne z gry

W sieci pojawiły się szkice koncepcyjne, które pozwalają zapoznać się z Night City i wyjątkowo osobliwymi postaciami zamieszkującymi to futurystyczne miasto.

W sieci pojawiły się szkice koncepcyjne, które pozwalają zapoznać się z Night City i wyjątkowo osobliwymi postaciami zamieszkującymi to futurystyczne miasto.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Na oficjalnej stronie gry Cyberpunk 2077 opublikowano szkice koncepcyjne, które posłużyły do stworzenia zwiastuna zaprezentowanego na tegorocznych targach E3. W poniższej galerii znajdziecie te grafiki, a także zrzuty ekranu z tej nadchodzącej produkcji.

Cyberpunk 2077 będzie pierwszoosobową grą RPG z akcją osadzoną w futurystycznym Night City. Niestety, na ten moment gra nie posiada nawet przybliżonej daty premiery.

Źródło: cyberpunk.net / fot. CD Projekt RED

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV