Przeczytaj w weekend

Terminator: Mroczne przeznaczenie - ile zarobi film? Nowe prognozy box office

Terminator: Mroczne przeznaczenie to nadchodzący film akcji, w którym powrócą Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Na jakie otwarcie może liczyć produkcja?

Terminator: Mroczne przeznaczenie to nadchodzący film akcji, w którym powrócą Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Na jakie otwarcie może liczyć produkcja?

Terminator: Mroczne przeznaczenie to nadchodząca część serii akcji, w której powrócą Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton. Wiadomo, że będzie to bezpośrednia kontynuacja filmu Terminator 2: Dzień sądu - film zlekceważy wydarzenia z pozostałych sequeli. Główną bohaterką produkcji jest, Grace, będąca kimś w rodzaju hybrydy człowieka i maszyny z przewagą ludzkich cech. Jej zadaniem jest uratowanie pewnej dziewczyny, za którą został wysłany nowy rodzaj Terminatora, Rev 9. Bohaterce pomoże Sarah Connor.

Film zadebiutuje już w listopadzie, a do sieci trafiają nowe prognozy box office. Zgodnie z przewidywaniami analityków, produkcja ma szansę na otwarcie w USA w wysokości 40 mln dolarów w pierwszy weekend. Przypomnijmy, że najwyższe otwarcie z serii notuje obecnie Terminator 3: Bunt maszyn, który w pierwszy weekend zarobił 44 mln dolarów w USA - jeżeli Mrocznemu przeznaczeniu uda się przeskoczyć ten wynik, będzie to nowy rekord. Początek listopada określany jest jako dobry czas na debiut, jednak nie zanosi się, by Terminator pobił rekord tego konkretnego miesiąca - należy on bowiem do filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia, który zarobił 158,07 mln dolarów w weekend otwarcia.

Terminator: Mroczne przeznaczenie - film wejdzie na ekrany kin w USA 1 listopada tego roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV