The Eternals - Gemma Chan i Barry Keoghan w filmie MCU? Nowa plotka

Zgodnie z nowymi pogłoskami, Gemma Chan i Barry Keoghan mogą dołączyć do obsady zapowiedzianego filmu The Eternals. Poznajcie szczegóły.

Zgodnie z nowymi pogłoskami, Gemma Chan i Barry Keoghan mogą dołączyć do obsady zapowiedzianego filmu The Eternals. Poznajcie szczegóły.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Eternals to jeden z nowych filmów 4. fazy MCU, czyli Kinowego Uniwersum Marvela. Zgodnie z zapowiedziami, będzie to opowieść o grupie nieśmiertelnych, którzy żyją na Ziemi od 35000 lat i przyglądali się wszystkim wydarzeniom w tajemnicy. Twórcą komiksowych postaci jest legendarny Jack Kirby.

Podczas konwentu San Diego Comic-Con 2019, poznaliśmy więcej szczegółów na temat The Eternals, dowiadując się między innymi, że w gwiazdorskiej obsadzie są Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh i Don Lee. Dziś natomiast w sieci pojawiły się pogłoski, że studio ma na oku dwoje kolejnych aktorów, których widziałoby w obsadzie - są to Gemma Chan i Barry Keoghan, których widzieliśmy odpowiednio w filmach Kapitan Marvel i Dunkierka.

Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, Chan prawdopodobnie ma otrzymać zupełnie nową rolę, nie związaną z jej postacią z Kapitan Marvel. Szczegóły na temat roli - zarówno jej jak i Keoghana - nie są znane. Pamiętajmy ponadto, że obecnie są to tylko niepotwierdzone pogłoski.

The Eternals wejdą na ekrany kin 6 listopada przyszłego roku. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV