„The Frankenstein Code” stacji FOX zmienia tytuł

W 2016 roku w ramówce stacji FOX zadebiutuje nowy serial, który do tej pory nosił tytuł "The Frankenstein Code". Ten uległ własnie zmianie.

W 2016 roku w ramówce stacji FOX zadebiutuje nowy serial, który do tej pory nosił tytuł "The Frankenstein Code". Ten uległ własnie zmianie.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

"The Frankenstein Code" to teraz oficjalnie "Second Chance". Nowy tytuł odnosi się od nazwy projektu, jaki w swoim laboratorium przeprowadza genialne rodzeństwo naukowców. To oni odpowiadają za to, co stało się głównemu bohaterowi.

Jest nim Ray Pritchard, skorumpowany moralnie policjant na emeryturze, który dostaje drugą szansę od życia kiedy zostaje wskrzeszony po śmierci. „Potwór” jest wysportowany, silny i przystojny – to ożywiona wersja znacznie starszego Pritcharda, byłego żołnierza marynarki wojennej, który niedawno został zamordowany. Ciało Pritcharda może być nowe, ale w jego umyśle nadal tkwi 75-letni gbur.

Czytaj także: 2. sezon „Daredevil” – spoilerowe zdjęcie z planu

Rob Kazinsky ("Czysta krew") i Tim DeKay ("Białe kołnierzyki") wystapią w głównych rolach.

Źródło: tvline.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV