The Walking Dead - Danai Gurira o odejściu z serialu. Czy Michonne zginie?

The Walking Dead miał swój panel podczas San Diego Comic-Con 2019, a później ekipa udzielała wywiadów. Z nich dowiadujemy się nowych informacji.

The Walking Dead miał swój panel podczas San Diego Comic-Con 2019, a później ekipa udzielała wywiadów. Z nich dowiadujemy się nowych informacji.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Walking Dead pożegna się z postacią Michonne i grającą ją Danai Gurirą. Informacja została oficjalnie potwierdzona podczas panelu, który miał miejsce w piątek w San Diego.

Aktorka udzieliła wywiadu portalowi Entertainment Tonight, w którym skomentowała swoją decyzję. Przede wszystkim tłumaczy, że była ona bardzo trudna, a granie Michonne jest jedną z wielkich radości w jej życiu. Wyjaśnia, że przez osiem lat ten serial był jej domem, a ekipa przy nim pracująca stała się jej rodziną. Nie wyjawiła jednak powodów, dla których tę decyzję podjęła.

Zapytano ją, czy to oznacza, że Michonne przeniesie się do kinowych filmów o Ricku Grimesie. Aktorka nie chciała jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, co może sugerować, że coś jest na rzeczy.

- Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Pracuję przy The Walking Dead i MCU - sekrety to moja codzienność - mówi.

Powody jednak wydają się oczywiste: dzięki roli Okoye w MCU jej kariera nabrała rozpędu i aktorka chce szukać nowych wyzwań. 

Greg Nicotero, producent serialu i reżyser wielu odcinków, został zapytany o to, czy Michonne zginie w 10. sezonie. Wygląda na to, że jest to mało prawdopodobne, a spekulacje o jej przenosinach do Ricka są coraz bardziej popularne.

- Powiem tak, czekają ją niesamowite rzeczy i jeszcze nie skończyliśmy jej historii.

Podczas konferencji prasowej twórcy zapowiadają, że 10. sezon będzie sprawiać wrażenie nowego i świeżego. Mamy zobaczyć bohaterów w zupełnie innym świecie.

- Pierwsze trzy minuty 10. sezonu to coś, czego nigdy wcześniej nie zrobiliśmy.Przez pierwsze 30 sekund nie będziecie pewni, jaki serial oglądacie - mówi Nicotero.

Zapowiada też, że premiera będzie wybuchowa i emocjonująca. Natomiast sam serial ma być coraz większy pod kątem realizacji. 

Wygląda na to, że twórcy chcą kontynuować trend z 9. sezonu, który okazał się najlepiej ocenianym w historii serialu. Premiera w październiku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Danielle Panabaker

Danielle Panabaker

ur. 1987, kończy 32 lat

Jeremy Irons

Jeremy Irons

ur. 1948, kończy 71 lat

Jimmy Fallon

Jimmy Fallon

ur. 1974, kończy 45 lat

Grazyna Szapolowska

Grazyna Szapolowska

ur. 1953, kończy 66 lat

Jóhann Jóhannsson

Jóhann Jóhannsson

ur. 1969, kończy 50 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV