Przeczytaj w weekend

Toy Story 4 ostatnim sequelem Pixara? Studio chce postawić na nowe historie

Toy Story 4 to nadchodząca animacja ze znanej serii pod tym samym tytułem. Zgodnie z nowymi informacjami, na tym koniec sequeli - Pixar od tej pory chce postawić na nowe i świeże historie.

Toy Story 4 to nadchodząca animacja ze znanej serii pod tym samym tytułem. Zgodnie z nowymi informacjami, na tym koniec sequeli - Pixar od tej pory chce postawić na nowe i świeże historie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Toy Story 4 

Toy Story 4 to nadchodzący film studia Pixar, będący czwartą z kolei częścią serii animacji pod tym samym tytułem. W filmie powrócą ulubieni bohaterowie, którzy teraz są zabawkami Bonnie. Wraz z nową zabawką imieniem Forky, przyjaciele wyruszają na przygodę, która pokaże im, że świat jest znacznie większy niż sądzili.

Zgodnie z nowymi informacjami, studio Pixar zamierza odpocząć od tworzenia sequeli - Toy Story 4 ma być ostatnim filmem tego typu. Jak wyjawił producent Mark Nielsen, który rozmawiał z The Hollywood Reporter, Pixar chce postawić na nowe i świeże historie zamiast tworzyć cały czas kolejne części istniejących już franczyz. Mówiąc o zamysłach Pete'a Doctora, który zajmuje miejsce zwolnionego Johna Lassetera na stanowisku szefa studia, Nielsen wyznaje:

On naprawdę szuka nowych głosów i bardzo angażuje się w tworzenie planów studia. Po tym filmie to będą wyłącznie oryginalne historie, przynajmniej na razie.

Przypomnijmy, że jednym z nowych filmów Pixara będzie animacja Onward, w której głosów bohaterom użyczą między innymi Chris Pratt i Tom Holland. Będzie to historia dwóch nastoletnich braci, którzy są elfami. Obydwaj postanawiają wyruszyć w wielką podróż, by sprawdzić, czy na świecie wciąż jest trochę magii.

Toy Story 4 - premiera odbędzie się 21 czerwca.

Źródło: thehollywoodreporter.co / zdjęcie główne: Pixar

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV