Toy Story 4 - pierwsze opinie już w sieci. Jak wypada animacja?

Toy Story 4 to nowy film animowany będący kontynuacją znanej serii. Do sieci trafiły już pierwsze recenzje, które pokrótce odpowiadają na pytanie czy mamy do czynienia z dobrym filmem.

Toy Story 4 to nowy film animowany będący kontynuacją znanej serii. Do sieci trafiły już pierwsze recenzje, które pokrótce odpowiadają na pytanie czy mamy do czynienia z dobrym filmem.

Michalina Reda
Michalina Reda

Toy Story 4 to nadchodząca animacja; czwarta część znanej serii pod tym samym tytułem. W filmie powrócą ulubieni bohaterowie, którzy teraz są zabawkami Bonnie. Wraz z nową zabawką imieniem Forky, przyjaciele wyruszają na przygodę, która pokaże im, że świat jest znacznie większy niż sądzili.

Film wejdzie na ekrany kin w USA w tym miesiącu, a w sieci już pojawiły się pierwsze opinie na jego temat. Krytycy, którzy mieli okazję uczestniczyć w pokazach przedpremierowych, są niemal jednogłośni - mamy tu do czynienia z kolejną świetną animacją Pixara. Toy Story 4 to historia ciepła, pełna emocji i wzruszeń - od pierwszych chwil robi się nostalgicznie, ponieważ powracają postaci, które znamy i kochamy. Poza nimi, w fabule pojawiają się też nowi bohaterowie, którzy świetnie się w niej odnajdują - krytycy doceniają to, że tutaj każda zabawka ma czas, by zabłysnąć na ekranie, zwracają uwagę na jakość animacji i chwalą historię za jej wielkie serce. Pojawiają się głosy, że to właśnie ta część najbardziej przypomina rasowy film przygodowy i że to ta zapewnia najsilniejsze emocje - zarówno śmiech jak i łzy wzruszenia. Doceniany jest także Keanu Reeves, który wciela się w nowego bohatera, Duke'a Cabooma. Widzowie są w pełni usatysfakcjonowani i jak najbardziej zachęcają, by wybrać się do kina.

Toy Story 4 - w Polsce film wejdzie na ekrany kin 9 sierpnia. Zobaczcie nowe klipy promocyjne z bohaterami produkcji:

 

 

Źródło: comicbook.com, cominsgoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV