Przeczytaj w weekend

UPFRONTY 2016: Ramówka CW na sezon 2016/17

Telewizja CW opublikowała ramówkę na sezon 2016/17. Zadebiutują w niej 2 nowe seriale, a także najnowszy nabytek - Supergirl, przejęty od stacji CBS.

Telewizja CW opublikowała ramówkę na sezon 2016/17. Zadebiutują w niej 2 nowe seriale, a także najnowszy nabytek - Supergirl, przejęty od stacji CBS.

Zgodnie z przewidywaniami telewizja CW zachowuje dzień i godzinę emisji serialu Supergirl. Podobnie jak w przypadku CBS, produkcja emitowana będzie w poniedziałki o godzinie 20:00, a zaraz po niej Jane the Virgin.

Nowe seriale: No Tomorrow i Frequency mogą liczyć na duże wsparcie The Flash i Arrow. Na czwartek przesunięta zostaje emisja Supernatural.

Mark Pedowitz - szef CW - potwierdził też, że na sezon 2016/17 szykowany jest mega crossover, w którym pojawią się bohaterowie seriali Supergirl, Flash, Arrow i Legends of Tomorrow.

Czytaj także: Ramówka CBS na sezon 2016/17

Z kolei dopiero w midseason (początek 2017 roku) w ramówce CW pojawią się nowe odcinki iZombie, The 100, The Originals i Reign, a także nowy serial Riverdale.

PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:

ŚRODA:

CZWARTEK:

PIĄTEK:

Źródło: TVLine / Fot. CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV