Przeczytaj w weekend

USA Network zamawia nowy serial pod tytułem Damnation

Po dobrym odcinku pilotowym, stacja USA Network zamawia pełny sezon Damnation. Serial dołączy do ramówki w październiku.

Po dobrym odcinku pilotowym, stacja USA Network zamawia pełny sezon Damnation. Serial dołączy do ramówki w październiku.

Michalina Reda

Michalina Reda

Akcja serialu Damnation osadzona jest w amerykańskich realiach lat 30. Zgodnie z oficjalnym opisem, fabuła opowiada o mitycznym konflikcie i krwawej walce pomiędzy biednymi a bogatymi, Bogiem i chciwością, a także szarlatanami i prorokami w samym sercu Ameryki. Bohaterami są Seth Davenport, kaznodzieja w Iowa City, który przygotowuje powstanie, oraz Creeley Turner, wynajęty przez służby w celu zapobiegania buntom i strajkom.

Czytaj także: ABC zamawia nowe seriale. Zobaczcie teasery

Twórcą serialu jest Tony Tost. Wśród producentów znaleźli się także Guymon Casady, James Mangold i Daniel Rappaport. Reżyserem odcinka pilotowego jest David Mackenzie. Serial jest współprodukowany przez Netflixa, gdzie będą go mogli obejrzeć widzowie spoza Stanów Zjednoczonych.

W obsadzie między innymi Killian Scott i Logan Marshall-Green. Serial będzie miał swoją premierę w październiku.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: USA Network

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV