Przeczytaj w weekend

Vicious. Nikczemni: premiera powieści fantastycznej V.E. Schwab

Vicious. Nikczemni to powieść łącząca elementy sci-fi, fantasy i fabuł superbohaterskich. Książka od dziś znajduje się w sprzedaży.

Vicious. Nikczemni to powieść łącząca elementy sci-fi, fantasy i fabuł superbohaterskich. Książka od dziś znajduje się w sprzedaży.

Dziś do sprzedaży, nakładem wydawnictwa We need YA, trafiła nowa powieść V.E. Schwab, autorki znanej na naszym rynku za sprawą serii fantasy Mroczniejszy odcień magii.

Vicious. Nikczemni to opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i nadprzyrodzonych mocach. Autorka na nowo definiuje w niej superbohaterów, którzy chociaż pozbawieni są uczuć, to jednocześnie są niesamowicie ludzcy w dążeniu do celu.

Oto okładka i opis powieści Vicious. Nikczemni:

Vicious Nikczemni - okładkaŹródło: We need YA

Victor i Eli poznali się na studiach. Genialni, aroganccy i zdolni, od początku zauważyli w sobie tę samą wielką ambicję. W ciągu ostatniego roku zajęć wspólnie zainteresowali się badaniami nad adrenaliną, doświadczeniami bliskimi śmierci i pozornie nadprzyrodzonymi zdarzeniami, które ujawniły, że w odpowiednich warunkach można rozwinąć w sobie nadzwyczajne zdolności. Kiedy ich prosta teoria naukowa zamienia się w poważny eksperyment, sprawy zaczynają się komplikować…
Dziesięć lat później Victor ucieka z więzienia, a jego celem jest znalezienie byłego przyjaciela. W podróży towarzyszy mu znajomy z celi – Mitch, a na ich drodze staje Sydney – ranna dziewczyna, której powściągliwa natura skrywa niejedną tajemnicę.
Wrogowie uzbrojeni w straszliwą moc, napędzani wspomnieniem zdrady i straty, wyznaczyli kurs zemsty. Kto przeżyje pełne nienawiści starcie? Przed wami porywająca opowieść o ambicjach, zazdrości, pożądaniu i mrocznych, nadprzyrodzonych mocach!

Źródło: We need YA / fot. We need YA

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV