Viveport Infinity – gry na VR w abonamencie. Usługę przetestujemy za darmo

30 dniowy okres próbny pozwoli na zapoznanie się z bogatą biblioteką gier i aplikacji na VR w usłudze Viveport Infinity.

30 dniowy okres próbny pozwoli na zapoznanie się z bogatą biblioteką gier i aplikacji na VR w usłudze Viveport Infinity.

Technologia VR ma duży potencjał, ale znalezienie ciekawych aplikacji czy gier w wirtualnej rzeczywistości może być sporym wyzwaniem, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę ich często dość wysokie ceny. Z pomocą przychodzi tutaj nowa usługa HTC, którą można przyrównać do Netfliksa, ale skupionego właśnie na VR.

Viveport Infinity to usługa od firmy HTC. Użytkownicy, którzy zdecydują się na opłacenie abonamentu (8,99$ miesięcznie) otrzymają dostęp do obszernej biblioteki, w której znajdzie się ponad 600 produkcji na VR, z których będzie można skorzystać na HTC Vive oraz Oculus Rift. Oprócz tego subskrybenci będą mieli dostęp m.in. do specjalnych promocji i zniżek.

Usługa wystartuje już 2 kwietnia i z okazji startu HTC rozdaje kody na darmowy miesiąc abonamentu dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy jedynie wypełnić krótką ankietę i podać swój adres email na stronie promocji. Kody do aktywacji usługi będą rozsyłane 20 marca i należy wykorzystać je przed 15 kwietnia.

Acer Predator 21 X

Źródło: roadtovr.com / fot. HTC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV