Viveport Infinity także w Polsce. Znamy cenę w złotówkach

Viveport Infinity umożliwia dostęp do ponad 600 produkcji na VR w ramach abonamentu. Ujawniono, że usługa dostępna będzie również w Polsce.

Viveport Infinity umożliwia dostęp do ponad 600 produkcji na VR w ramach abonamentu. Ujawniono, że usługa dostępna będzie również w Polsce.

Viveport Infinity to usługa firmy HTC, która umożliwia abonentom dostęp do obszernej biblioteki ponad 600 gier i aplikacji stworzonych z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Wśród nich znajdują się zarówno duże produkcje, jak i tytuły niezależne. Subskrybenci mogą korzystać z tego oprogramowania na zestawach HTC Vive, Oculus Rift i innych gogli opartych na platformie Wave. Użytkownicy usługi mogą liczyć też na specjalne promocje i oferty.

Teraz poinformowano, że usługa będzie dostępna od 2 kwietnia także w Polsce. Ujawniono też cenę abonamentu - za miesiąc dostępu zapłacimy 69 zł, nie zabraknie też możliwości wykupienia rocznej subskrypcji w cenie 529 zł.

Viveport Infinity to zupełnie nowy dla świata VR model subskrypcji, dzięki któremu użytkownicy mają dostęp do bardzo szerokiej gamy treści. Oznacza to też większą swobodę w odkrywaniu świata VR niż kiedykolwiek wcześniej – powiedział Rikard Steiber, prezes Viveport

Viveport Infinity wydaje się być dobrą okazją do sprawdzenia samemu, jak wypada wirtualna rzeczywistość. Chętnie przekonamy się o tym, korzystając z tej usługi na testowanym przez nas laptopie Laptop Acer Predator 21 X.

Acer Predator 21 X

Źródło: informacja prasowa / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV