Repertuar kin Nowość Program TV

Viveport Infinity także w Polsce. Znamy cenę w złotówkach

Viveport Infinity umożliwia dostęp do ponad 600 produkcji na VR w ramach abonamentu. Ujawniono, że usługa dostępna będzie również w Polsce.

Viveport Infinity to usługa firmy HTC, która umożliwia abonentom dostęp do obszernej biblioteki ponad 600 gier i aplikacji stworzonych z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Wśród nich znajdują się zarówno duże produkcje, jak i tytuły niezależne. Subskrybenci mogą korzystać z tego oprogramowania na zestawach HTC Vive, Oculus Rift i innych gogli opartych na platformie Wave. Użytkownicy usługi mogą liczyć też na specjalne promocje i oferty.

Teraz poinformowano, że usługa będzie dostępna od 2 kwietnia także w Polsce. Ujawniono też cenę abonamentu – za miesiąc dostępu zapłacimy 69 zł, nie zabraknie też możliwości wykupienia rocznej subskrypcji w cenie 529 zł.

Viveport Infinity to zupełnie nowy dla świata VR model subskrypcji, dzięki któremu użytkownicy mają dostęp do bardzo szerokiej gamy treści. Oznacza to też większą swobodę w odkrywaniu świata VR niż kiedykolwiek wcześniej – powiedział Rikard Steiber, prezes Viveport

Viveport Infinity wydaje się być dobrą okazją do sprawdzenia samemu, jak wypada wirtualna rzeczywistość. Chętnie przekonamy się o tym, korzystając z tej usługi na testowanym przez nas laptopie Laptop Acer Predator 21 X.

Acer Predator 21 X

-
-

Źródło: informacja prasowa / fot. materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.