Repertuar kin Nowość Program TV

We Happy Few z popremierowym wsparciem

Studio Compulsion Games ujawniło swoje plany wobec We Happy Few. Gra otrzyma popremierowe dodatki i tryb piaskownicy.

Dystopijne We Happy Few, które porównywalne jest do serii Bioshock, na rynku zadebiutuje już w najbliższy piątek. Gra jednak będzie oferowała coś więcej, niż tylko opowieść w podstawce. Twórcy ujawnili plany związane z dodatkami.

-
-

W ramach przepustki sezonowej gracze otrzymają dostęp do 3 dodatków:

  • Roger & James in: They Came From Below! – Wcześniak Roger i Porywczy James wyruszają w poszukiwaniu przygody i miłości, aby odkryć dziwaczną technologię i nowe, przerażające zagrożenie. Nic nie jest takie, jak się wydaje. A może wręcz przeciwnie – jest dokładnie tak, jak się wydaje?
  • Lightbringer – Łamacz serc, artysta i osobista katastrofa… Nick Lightbearer jest najbardziej znaną gwiazdą rocka Wellington Wells – ale co tak naprawdę czyni go tym, kim jest? Posłuchaj wieczornego programu wuja Jacka, aby się dowiedzieć.
  • We All Fall Down – Podobnie jak każda znoszona maska szczęścia, wszystkie społeczeństwa mają pęknięcia w okleinie. Ale to nie znaczy, że powinieneś zacząć wykopywać brudy z przeszłości. Dobrze? * łyka pigułkę radości* Dobrze!

Ponadto w późniejszym terminie dodany zostanie także tryb piaskownicy, który umożliwi także zmianę pewnych ustawień gry (zmianę bohatera, zmianę poziomu zagrożenia, modyfikowanie rozmiaru świata, itp.)

 

Źródło: compulsiongames.com / fot. compulsiongames.com

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.